رویه‌های بازگرداندن کالا در فروشگاه نگین آرا

رویه‌های بازگرداندن کالا در فروشگاه نگین آرا:

ما در فروشگاه نگین آرا به ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان اهمیت می‌دهیم. در صورتی که با محصول خریداری‌شده از ما راضی نبودید یا مایل به بازگشت کالا هستید، اینجا رویه‌های بازگرداندن کالا را برای شما توضیح می‌دهیم:

 1. درخواست بازگشت:
  برای بازگشت یا مرجوعی کالا، لطفاً در اولین فرصت و حداکثر ظرف مدت 21 روز کاری پس از تحویل کالا با تیم پشتیبانی فروشگاه نگین آرا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.
  .
 2. شرایط بازگشت:
  کالای مورد نظر باید در شرایط اولیه، بدون هیچ‌گونه خرابی، خط و خش یا استفاده ویژه‌ای به همراه بسته‌بندی اصلی به فروشگاه نگین آرا بازگشت داده شود.
  .
 3. فرآیند بازرسی:
  پس از دریافت کالای بازگشتی، تیم مربوطه در فروشگاه نگین آرا کالا را بررسی خواهد کرد و به اطمینان از تطابق با شرایط بازگشت پرداخت مربوطه را آغاز خواهد کرد.
  .
 4.  بازپرداخت وجه:
  در صورت تأیید بازگشت کالا و تطابق با شرایط، مبلغ معادل قیمت کالا به حساب شما بازگردانده می‌شود. لطفاً به یاد داشته باشید که ممکن است مدت زمانی برای پردازش بازپرداخت وجه نیاز باشد.
  .
 5.  هزینه‌های اضافی:
  هزینه‌های اضافی نظیر هزینه‌های حمل و نقل برای بازگشت کالا به عهده مشتری می‌باشد و از مبلغ بازگشتی کسر خواهد شد.

لطفاً قبل از بازگشت کالا، شرایط و قوانین بازگشت را با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال، با تیم پشتیبانی فروشگاه نگین آرا تماس بگیرید. ما به دنبال اطمینان از تجربه خرید مطلوب شما هستیم و در این مسیر به شما کمک خواهیم کرد.