شرایط گارانتی فروشگاه نگین آرا برای دستگاه‌های برند کلین و محصولات مصرفی کلین بیوتی

سلام به شما دوستان گرامی و خانواده عزیز نگین آرا ،  که به دنبال کیفیت و اعتماد در خرید خود هستید. فروشگاه “نگین آرا” با افتخار اعلام می‌کند که به منظور اطمینان از رضایت شما، شرایط گارانتی خاصی را برای دستگاه‌های برند کلین و محصولات مصرفی کلین بیوتی ارائه می‌دهد.

 

گارانتی برای دستگاه‌های برند کلین:

تمامی دستگاه‌های برند کلین که از فروشگاه ما تهیه می‌کنید، به مدت یک سال گارانتی اختصاصی مجهز می‌شوند. این گارانتی لیبل طلایی را در بر دارد که نشان‌دهنده کیفیت بالا و اعتماد ما به محصولات ارائه‌شده است.

شرایط گارانتی:

در صورتی که دستگاه شما در طول یک سال پس از خرید، با مشکلات فنی یا کارکردی مواجه شود، تیم ما آماده است تا تمامی تعمیرات لازم را به صورت رایگان انجام دهد. اما به منظور حفظ اعتبار گارانتی، توصیه می‌شود که در صورت عدم استفاده از دستگاه، از محافظ‌های معتبر برق استفاده نمایید. شکستگی، آبرفتگی یا مشکلات ناشی از نوسان برقی در این حالت شامل گارانتی نخواهند بود.

محصولات مصرفی کلین بیوتی:

با توجه به تعهد ما به کیفیت، تمامی محصولات مصرفی کلین بیوتی که از مغازه ما خریداری می‌کنید، گارانتی عدم کارایی یا عدم رضایت را به شما ارائه می‌دهند. اگر با هر گونه نقص یا مشکل در محصول خریداری شده مواجه شدید، تیم پشتیبانی ما در خدمت شما خواهد بود تا مشکلات را به سرعت و به نحو احسن حل نماید.

فروشگاه “نگین آرا” با افتخار به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که هر محصولی که از ما تهیه می‌کنند، تحت نظرات دقیق و حرفه‌ای تیم ما تست می‌شود و از طریق شرایط گارانتی خاص خود، اطمینان از کیفیت و قابلیت عملکرد آن را به شما می‌دهد.

از حسن انتخاب شما برای خرید از فروشگاه “نگین آرا” سپاسگزاریم.

با احترام،
تیم فروشگاه نگین آرا